Ekibimiz

Çalışanlarımız

 

http://www.aliyorum.com/resimler/ahmet.jpg

Sertunç ŞENADLI / Genel Koordinatör (Kurucu üye)

Firmamızın kurucu ortaklarından olup Teknoloji alanında 15 yıllık bir deneyime sahip büyük markaların retail mağazalara satış ve pazarlama departmanlarında yöneticilik yapmıştır.Firmamızın her alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

http://www.aliyorum.com/resimler/burak.jpg

Mehmet Şenadlı/ Pazarlama Yöneticisi (Kurucu Üye)

Teknoloji sektöründe bir çok firmada satış yöneticili yapmıştır .Aliyorum.com fikir ve oluşumunda kurucu üyedir.Firmamızın aktif alım satım pazarlama faaliyetlerinde hizmet vermektedir.Sektörün ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit edip çözümler üreten Satış ve Pazarlama ekibimiz, müşterilere sadece satış anında değil tüm süreç boyunca destek olmak amacıyla hareket etmektedir.

 

http://www.aliyorum.com/resimler/ezgi.jpg

Ezgi BAYRAKTAR / Ürün Yönetimi

Firmamızda  ürün yönetimi ve kategori yönetimi bölümlerini yönetmektedir. Konusunda uzman ekibi ile ürünlerin son kullanıcıya ulaşması piyasa araştırma satışa hazırlaması ile fiyat rekabet analizini en iyi şekilde yönetilmektedir.Sektördeki en son gelişmeleri yakından takip eden Ürün Yönetimi ekibi ürettiği projelerle aliyorum.com'un öncü kimliğini oluşturur.

 

http://www.aliyorum.com/resimler/mehmet.jpg

Mehmet ÖZCAN / Yazılım 

Web sitemizin tasarım ve uygulamasından sorumlu yöneticimizdir.Site güvenliği tasarımı ve uygula altyapısı ile 7/24 hizmet vermektedir.Ödeme altyapımız Akbank ve Garanti Bankaları sağlamaktadır.3d Secure sistemi ile kredi kartınız SSL 256 Bit korumayla güvendedir.

 

http://www.aliyorum.com/resimler/merve.jpg

Merve KORULU/ Reklam Uzmanı

Konusunda uzman  web siteleri ve Google adwords alanında büyük projelere imza atmış reklam yöneticimizdir. Kendisi ve bağlı bulunduğu ekip ile firmamızın tüm reklam çalışmalarını en iyi şekilde hizmet vermektedir.

 

İdari kadro harici çağrı merkezi, teknik servis, kalite kontrol, sevkiyat lojistik muhasebe departmanlarında görev yapan diğer çalışanlarımız gerekli hizmet anlayışı ve büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Çağrı Merkezi (0 212 671 62 99)

 

Bir telefonla her türlü bilgi ve desteği Medya Bilişim Çağrı Merkezi'nde bulabilirsiniz. Eğitimli kadrosu ile sizlere tüm konularda destek verebilen Çağrı Merkezi, tüm işlemleri ekranlar üzerinden online olarak yapabilmektedir.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır