Hakkımızda

Ne Yapıyoruz?

 

Medya Bilişim firması Türkiye de bulunan zincir mağazalar ve teknoloji ithalatçı firmalardan Teşhir Outlet ve yenilenmek üzerine ürünleri alıp firma bünyemizdeki teknik ekibimiz ile ürünlerin sınıflandırılması yaparak kozmetik kusurlarına göre ayırmaktadır.Bu işlemlerin sonucunda uygun fiyatlar ile ürünlerin satışını online olarak siz değerli müşterilerimizin beyenisine sunmaktadır.

Ürünlerin kontrolleri dışında gerekli sterilizasyonu ayrı bir ekip tarafınadan yapılarak paketlenmektedi.

 

Kurumsal Yapımız

 

Medya Bilişim Ekim 2013 senesi itibariyle kurulmuş olup aliyorum.com Mart 2015'de faaliyetlerine başlamıştır. Sizlere en iyi ürünleri en iyi markaları en uygun fiyatlara sunan,Teşhir Refurbished ürünlerin online alım ve satımını yapan e-ticaret sitesidir..Türkiye de ilk online ürünlerin alım satımını yapan bir iş modelidir.Teknoloji alanında faaliyetlerde bulunmuş konusunda uzman geniş bir kadro ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Misyonumuz

 

İlke olarak benimsediği müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kurmuş olduğu profesyonel kadrosu, sektör bilgisi ve tecrübesi, gelişmiş teknik altyapısı ile e-ticaret sektöründe ilk sıralarda öncü bir firma olmak.

 

Vizyonumuz

 

İnternet  sektöründe gerekli her türlü alt yapıyı oluşturarak çözümler üreten, üstün teknolojik bilgisi, gücü, profesyonel müşteri hizmetleri, satış ve destek kadrosu ile müşterilerine teknolojinin en üstün özelliklerini, en uygun fiyatlara sunmayı hedefleyen bir teknoloji araştırma, geliştirme ve uygulama kuruluşu olmak.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır