Asus Transformers T300 chi

Ürün Durumu : Yeni Ürün Orjinal ambalajında teşhir ürünüdür Ufak bir çiziği bulunmaktadır.
  Ürün/Lot No: 33958
% İndirim
  3,600.00 TL
  Satıldı
  • Ürün Listesi
  • Ürün Durumu
  • Ödeme
  • Kargo
  • Video
  • Soru

  ASUS Transformer Book T300 Chi Teknik Özellikleri

   yorumsuz

   

  Sponsorlu Bağlantılar

   

  Son zamanlar’da sıkça reklamlarda çıkan Asus T300 Chi , hem tablet hemde Laptop olarak kullana bileceğiniz taşınabilir bilgisayardır. Bu konumuzda ise Asus T300 Chi teknik özelliklerini inceleyeceğiz.

  ASUS-Transformer-Book-Chi

  Teknik Özellikleri ;

  İşletim Sistemi Ailesi: MS WINDOWS
  CPU :INTEL PENTIUM
  İşlemci Modeli:INTEL CORE M-5Y71 1.2 GHZ
  Intel Turbo Boost Tek. (maks.):2.9 GHZ
  Cache Bellek:4 MB
  Sistem Belleği:8GB
  Maks. Sistem Belleği:4GB
  Sabit Disk (Gb):128,0
  SSD Disk (GB):128,0
  Ekran kartı chip seti:INTEL HD
  Ekran Boyutu (Inch):12,5
  İşletim Sistemi:WINDOWS 8.1 64 BIT
  Dokunmatik Ekran:VAR
  Ekran Cozunurlugu:2560X1440
  Ekran Tipi:FULL HD LED
  Optik sürücü :YOK
  3G Desteği:YOK
  USB 2 portu:1
  USB 3 .0 Portu:1
  HDMI Çıkışı:1
  Display Port Çıkışı:VAR
  e-SATA Portu:YOK
  IEE1394 firewire portu:YOK
  Irda portu:YOK
  Bluetooth:VAR
  WLAN/Wi-Fi:VAR
  Modem:Yok
  Kart Bellek Yuvası:SECURE DIGITAL
  Media Kart Okuyucu:VAR
  Tuş Dizimi:Q TR
  Fare türü:TOUCHPAD
  Fare bağlantısı:USB
  Parmak İzi Okuyucu:YOK
  Kamera:VAR
  Pil Ömrü Cinsi:2-cell Li-lon Battery
  Tasınabilir Bilgisayar Türü:ULTRABOOK
  Net Agırlık Aralıgı KG:1-1,5

  Piyasa’da Fiyatı 4100 TL ile 4500 TL arasında Muhtelif fiyat ve kampanyalara değişkenlik sağlamaktadır.

  Manifesto İndir
  Ürün durumu kapsamında "Tamir Edilebilir","Yedek Parça" ve "İade Ürünler" olarak belirtilen ürün veya ürün grupları İADE edilemez Satın alma kısmında ilgili sözleşmelerde bu durum belirtilmiştir.

  Yeni Ürün

  Listede "YENİ ÜRÜN" durumunda kozmetik kusurlar, lekeler, çizikler veya kullanım belirtileri bulunmamaktadır. YENİ ürünler orijinal üreticinin ambalajında olup garanti başlamamıştır. Henüz ürün kutusu açılmamış ve kullanılmamıştır. Bu ürünler fazla stok ürünleri, ürün EOL ( Süresinin bitmesi) veya raftan çekilmesi olarak tanımlanabilir. Üreticini veya ithalatçı tarafından bildirilen tüm özelliklere sahiptir.

  Yeni Gibi (Kutu Hasarlı)

  Listede kozmetik kusurlar gösterse de tamamen işlevsel ve perakende satışa hazırdır. YENİ GİBİ ürünler orijinal üreticinin ambalajındadır, ancak ambalajı AÇILMIŞTIR ve bazı durumlarda AMBALAJ hasarı görülebilir. YENİ GİBİ ürünler birden çok fiyat etiketine veya etiketlerine sahip olabilirler. Bu ürünler de her zaman kullanım kılavuzlar, ek aksesuarlar veya parçaları ile birlikte olmayabilir. Bu ürünler fazla stok ürünleri, ürün EOL ( Süresinin bitmesi) , veya raftan çekilmesi, yenilenmiş ürünleri ve müşteri iadeleri içerebilir. Yeni gibi ürünler aliyorum.com bünyesin de eğitimli teknisyenleri tarafından tamamen işlevsel olduklarından emin olmak için profesyonelce incelenir ve listelenir.

  İade Ürünler

  Ürün veya ürünler son kullanıcıya satılmış ve bir perakende mağazası, üretici, ithalatçı , web sitesi ve /veya bir toptancı firmasına iade edilmiş ürünlerdir. İade ürünler hiçbir şekilde test edilmemiştir Ambalajı açık, yeni veya kullanım belirtileri olabilen, deforme olmuş, aksesuarları olmayan veya eksik olan ürünler olabilir. Kozmetik kusurlar haricinde ürünlere de tamirat yapılması gerekebilir. Ürünlerin %75 i tak çalıştır veya tamirat yap kullan ürünleridir. Herhangi bir garanti yoktur. Ürünler iade ürünler den oluştuğu için OLDUĞU GİBİ satılmaktadır.

  Tamir Edilebilir Ürünler

  Ürün veya ürünler ön teste girmiş olup teknik işlevsellik veya fiziksel kontrolü yapıldığında çalışmadığı görülmüştür. Bu kategoride yer alan ürünler, onarım ve tamirat görmüş olabilir veya olmayabilir. Ambalajları yıpranmış olabilir. Açık veya ambalajsız olduğu gibi aksesuarları eksik olabilir. Üzerinde çizik deforme olabilir. Ürün verimliliği %30 ile %60 arasında olup çalışır vaziyete getirilebilir. Yazılım güncellenmesi yazılım düzeltmeleri parça değişimleri ile bu oran değişiklik gösterebilir. Bu ürünler tecrübeye dayalı teknik beceri kapsamında onarılabilir ve bu onarım oranı tecrübeye dayalı bir tahmindir. Garantileri mevcut değildir. Ürünler OLDUĞU GİBİ satılmaktadır.

  Yedek Parça Ürünler

  Listedeki ürünler ön teste girmiş olup teknik işlevsellik veya fiziksel kontrolü yapıldığında çalışmadığı görülmüştür. Listedeki ürünler genel onarımdan kaynaklı olabilir. Ambalajı açılmış veya yoktur. Farklı ambalajlarda olabilir. Ürünü oluşturan parçalar eksik olabilir. Ürün verimliliği %5 ile %10 arasında olup çalışır vaziyete getirilebilir. Bu ürünler tecrübeye dayalı teknik beceri kapsamında onarılabilir ve bu onarım oranı tecrübeye dayalı bir tahmindir.Yedek parça olarak kullanılabilir. Garantileri mevcut değildir. Ürünler OLDUĞU GİBİ satılmaktadır.

  Bankalara özel taksit seçenekleri :

  Taksit tutarıToplam
  Peşin-3,600.00 TL
  21,878.84 TL3,757.68 TL
  31,200.00 TL3,600.00 TL
  4949.32 TL3,797.28 TL
  5763.85 TL3,819.24 TL
  6644.46 TL3,866.76 TL
  Taksit tutarıToplam
  Peşin-3,600.00 TL
  21,878.84 TL3,757.68 TL
  31,261.20 TL3,783.60 TL
  4949.32 TL3,797.28 TL
  5763.85 TL3,819.24 TL
  6644.46 TL3,866.76 TL
 • Kargo Ücreti : 0.00 TL
 • Standart Gönderim : Alıcı Öder
 • Desi Miktarı : 4 Desi
 • Kargo Firması : UPS Kargo
 • Gönderim Paket Şekli : Lot Koli
 • aliyorum.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. UPS Kargo ile çalışmaktayız. Kargolar kendi kolimiz de listeli ürünler toplu tek ürünler kargo poşetinde gönderilmektedir.

  Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

  Diğer Ürünler

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır