Hakkımızda

Ne Yapıyoruz?

aliyorum.com ürün satışında verimli ve otomatik bir ortamda alıcı ve satıcıların işlem yapmasını sağlayan  e-ticaret pazar ağını işletmektedir. Şirket, işletme ve pazaryerleri iade ve tasfiye ürünlerini yönetmek, değer vermek ve satmak için yenilikçi e-ticaret pazar çözümleri sunmaktadır. Üstün hizmetimiz, eşsiz ölçeğimiz ve sonuç sunma kabiliyetimiz, uzun süreli ilişkiler kurmamızı sağlar. 

Kurumsal Yapımız

aliyorum.com Sizlere en iyi ürünleri en iyi markaları en uygun fiyatlara sunan,Teşhir Refurbished ürünlerin online alım ve satımını yapan e-ticaret sitesidir. Teknoloji alanında faaliyetlerde bulunmuş konusunda uzman geniş bir kadro ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Misyonumuz 

İlke olarak benimsediği müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kurmuş olduğu profesyonel kadrosu, sektör bilgisi ve tecrübesi, gelişmiş teknik altyapısı ile e-ticaret sektöründe ilk sıralarda öncü bir firma olmak 

Vizyonumuz

İnternet  sektöründe gerekli her türlü alt yapıyı oluşturarak çözümler üreten, üstün teknolojik bilgisi, gücü, profesyonel müşteri hizmetleri, satış ve destek kadrosu ile müşterilerine teknolojinin en üstün özelliklerini, en uygun fiyatlara sunmayı hedefleyen bir teknoloji araştırma, geliştirme ve uygulama kuruluşu olmak.